,
 • BIST 4.906,63
 • Altın 1187.144
 • Dolar 19.0223
 • Euro 20.494
 • İstanbul 10 °C
 • Ankara 8 °C
 • İzmir 16 °C
 • Antalya 15 °C

Adım Adım Asimile!

Sadık Emre

Toplumun değerlerinden edilmesi toplumu asimile eder. Toplumu oluşturan insanların asimilesi ise insanı, özünden eder.

Toplumun temel yapı taşı insandır. İnsanlar aileyi oluşturur. Aileler ise toplumu oluşturur. Aynen insanın temel yapı taşının hücrelerden oluşması gibi.

İnsanın temel yapı taşı olan hücrenin bozulması ile anormal hücreler oluşur.Anormal hücrelerin oluşması ile insan ölümcül olan kanser hastalığına yakalanır.

İnsanı bozmak isteyenler insanın bozulması ile toplumu bozmayı hedeflemektedirler.Hastalıklı bir toplum oluşturmak isteyenler toplum üzerinde tahakküm kurmak isterler.

Bozulmuş insan, tahrip olmuş bir toplum demektir. Bunun yanında aile mevhumunun ve değerlerinin kaybedilmesi de toplumun yok edilmesi anlamına gelmektedir.

O halde toplumu yok etmeyi, tahrip etmeyi ve değersizleştirmeyi hedef alanlar insanın ve ailenin bozulması için program yaparlar.

            Zaten insan ve ailenin değersizleşmesi ve asimile edilmesi birbiriyle alakalıdır. İnsanın güya “Kendi başına olduğu! kimseye muhtaç olmadığı ve istediğini seçebilme hürriyetinin olduğu!” gibi süslü ve kulağa hoş gelen kelimeler kullanılarak asimile etme yolunda adım atılmaktadır.

            “İnsan için mutluluk esas iken ve kendi hürriyeti kendi elinde iken istediğini yapabilmelidir!” sözleri de insanın kandırılması  ve bozulması amacıyla söylenen sözlerdir. “Kadın, erkek fark etmez istediği yaşam biçimini seçebilmelidir” denilerek değersiz ve ilkesiz bir toplum oluşturulmaya çalışılmaktadır.

            “Kadın kimsenin malı değildir!Kimsenin namusu da değildir! Namusu hürriyetidir!” gibi sloganlarla kadın asimile edilmek istenmektedir.

Dolayısıyla Toplumda anne, bacı ve eş gibi kutsal görevlerde bulunan Kadın bozularak Aile mefhumu yok edilecek ve akabinde Toplum yok edilecektir.

Ertesinde eşcinsellik gibi Erkeği, Aileyi ve Toplumu asimile etmeye yönelik ikinci adım atılacaktır. “Cinsel tercih özgürlüğü” ve “Hürriyet, Özgürlük” gibi süslü sloganlar toplumun ruhuna zehir gibi enjekte edilmektedir.

Erkek erkeğe evlilik, Kadın kadına evlilik gibi sapkın durumları toplumda özendirmek için konferanslar yapılması, yürüyüşler tertip edilmesi toplumu uçuruma sürükleme gayretleridir.

Toplumun ahlaksızlaştırılıp asimile edilmesi toplum dışı faktörlerin plan ve programlarıdır. Emperyalizmin metodlarından biri de toplumun çürümesi için metodlar uygulamaktır.

Emperyalizm sadece ekonomik yönden toplumları sömürmez. Aynı zamanda toplumun ahlaki ve manevi değerlerini yok etme gayretleri içine de girer.

Emperyalizm toplumun asimile edilmesi için yaptığı plan ve programları da yerli işbirlikçileri ve maşaları vasıtası ile yürütür.

Toplumumuzun  adım adım asimile edilme gayretleri sadece yerli aktörler vasıtası ile yürütülmemektedir. Dış etkenler ve aktörler işin plan ve program kısmındadırlar.

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Hür 24 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 532 658 98 55